Sparingowo: Kolejne zwycięstwo Jose Mourinho

Chelsea Londyn wygrała kolejny sparingowy mecz pod wodzą portugalskiego trenera Jose Mourinho. The Blues przebywają na tournee w Azji.

W tym artykule dowiesz się o:

Chelsea Londyn mecz z kadrą Malezji rozpoczęła w składzie: Schwarzer - Ivanovic, Chalobah, Terry, Bertrand - Essien, van Ginkel - Traore, De Bruyne, Hazard - Lukaku.

Jose Mourinho wystawił zatem silną jedenastkę w drugim sparingu. Już po pięciu minutach młody Bertrand Traore trafił do siatki rywali. Po dwóch kwadransach było już 2:0, gdy kapitalnym strzałem popisał się Kevin de Bruyne. Jednak przy oddawaniu strzału doznał kontuzji i chwilę później opuścił murawę.

W czwartej doliczonej minucie pierwszej połowy na 3:0 podwyższył Romelu Lukaku. Belg, który wrócił z wypożyczenia z West Bromwich Albion, zdobył zatem drugiego gola w drugim kolejnym spotkaniu.

Drugą odsłonę The Blues rozpoczęli w składzie: Cech - Wallace, Kalas, Cahill, Cole - Ramires, van Ginkel - Moses, Hazard, Schurrle - Ba.

Na kolejne bramki trzeba było czekać do 89. minuty. Wówczas to Victor Moses pokonał bramkarza z Malezji. Tuż przed końcem honorowe trafienie zaliczyli gospodarze.

Malezja - Chelsea 1:4 (0:3)
0:1 - Traore 5'
0:2 - de Bruyne 30'
0:3 - Lukaku 45+4'
0:4 - Moses 89'
1:4 - Fadlhi Shas 90+'1