Zobacz trafienie Lewandowskiego i piękną bramkę Obraniaka z rzutu wolnego (wideo)

Ludovic Obraniak w świetnym stylu zdobył swojego premierowego gola w niemieckiej ekstraklasie. Na listę strzelców w 21. kolejce Bundesligi wpisał się również Robert Lewandowski.

Konrad Kostorz

Robert Lewandowski w pojedynku z Eintrachtem pokonał Kevina Trappa z rzutu karnego. Polak w 47. minucie zmylił golkipera Orłów i po raz pierwszy w karierze posłał piłkę do bramki frankfurtczyków. Pozostałe gole dla Borussii Dortmund w spotkaniu wygranym 4:0 zdobyli Pierre-Emerick Aubameyang (dwie) oraz debiutant Milos Jojić.

Przedniej urody bramkę strzelił Ludovic Obraniak. Reprezentant Polski w 88. minucie meczu z Borussią M'gladbach przy stanie 0:1 idealnym technicznym uderzeniem z rzutu wolnego przerzucił piłkę nad murem i ulokował ją w rogu bramki Marka-Andre ter Stegena, który nie podjął nawet próby interwencji. "Ludo" uratował Werderowi Brema cenny punkt.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Bundesliga: 4:0 Borussii i gol Lewandowskiego, Obraniak uratował remis Werderowi!