Tur Turek - Widzew Łódź 1:0 w meczu sparingowym

W spotkaniu sparingowym rozegranym w Turku, miejscowy Tur wygrał z Widzewem Łódź 1:0 (1:0). Zwycięską bramkę dla drużyny Adama Topolskiego zdobył Krzysztof Sikora, który trafił do siatki w 42. minucie.

Szymon Mierzyński

Tur Turek - Widzew Łódź 1:0 (1:0)
1:0 - Sikora 42'

Tur Turek: I połowa: Janicki - Mądry, Imbiorowicz, Derbich - Potocki, Piętka, Olszewski, Burkhardt, Jasiński - Sikora, Ostalczyk; II połowa: Sabela - Grabowski, Różycki, Stawiński - Pruchnik, Skokowski, Matusiak, Lipiński - Michałowski, Cichos, Łagiewka.

Widzew Łódź: I połowa: Fabiniak - Szeliga, Szymanek, Stawarczyk, Kłos, Budka, Juszkiewicz, Kuklis, Lisowski, Maciej Kowalczyk, Grzelczak; II połowa: Kaniecki - Budka, Ukah, Kursa, Łukasz Broź, Gustavo, Juszkiewicz, Kuklis, Maciej Kowalczyk, Napoleoni, Sokalski.

Widzów: 1000.