Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

W czwartek ruszy przedsprzedaż biletów na mecz Miedzi z Legią

Od czwartku od godz. 12.00 w Strefie Miedzi oraz w serwisie miedz.kupbilety.pl ruszy przedsprzedaż biletów na mecz 1/16 finału Pucharu Polski, w którym Miedź zmierzy się z mistrzem Polski, Legią.
Artur Długosz
Artur Długosz

Spotkanie zostanie rozegrane w Legnicy w środę 24 września o godz. 17.45. Posiadacze karnetów na mecze Miedzi w rundzie jesiennej I ligi wchodzą za darmo na to spotkanie.

Możliwość obejrzenia w akcji na Stadionie im. Orła Białego mistrza Polski oznacza, że w Legnicy szykuje się prawdziwe piłkarskie święto. W środę 24 września w 1/16 finału Pucharu Polski Miedź podejmie bowiem Legię Warszawa. Pierwszy etap przedsprzedaży biletów na to spotkanie potrwa od 4 do 20 września. Ceny zaczynają się już od 20 zł. Ze względu na olbrzymie zainteresowanie tym meczem, Miedź zachęca wszystkich do jak najszybszego nabycia wejściówek. - Może się tak zdarzyć, podobnie jak przed rokiem w przypadku meczu z Lechem Poznań, że wszystkie bilety zostaną wykupione już w przedsprzedaży. Dlatego zachęcam wszystkich kibiców, którzy chcą się wybrać na ten mecz, by nie odkładali zakupu biletów na ostatnią chwilę - mówi Tomasz Brusiło, rzecznik prasowy Miedzi.


Posiadacze karnetów na mecze Miedzi w rundzie jesiennej I ligi, na spotkanie z Legią wchodzą za darmo. Sprzedaż biletów na mecz z Legią cały czas będzie prowadzona w Strefie Miedzi (na I piętrze Galerii Piastów, obok kina Helios), a dodatkowo do 20 września także w serwisie miedz.kupbilety.pl Wciąż można także kupić karnet, który uprawnia do wejścia zarówno na mecz z Legią, jak i na pozostałe spotkania, które Miedź rozegra do końca rundy jesiennej w roli gospodarza.

Cennik przedsprzedaży biletów na mecz Miedzi z Legią:
4-20 września:
Trybuna A: 35 zł
Trybuna B: 25 zł
Trybuna C: 20 zł
Sektor rodzinny: 40 zł

21-23 września:
Trybuna A: 45 zł
Trybuna B: 35 zł
Trybuna C: 30 zł
Sektor rodzinny: 50 zł

Gdzie można kupić bilety?
Sprzedaż biletów na mecz Miedzi z Legią oraz karnetów na całą rundę jesienną jest prowadzona w Strefie Miedzi, którą znajdziecie na I piętrze Galerii Piastów, obok kina Helios. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 - 21.00, a w niedziele w godz. 10.00 - 20.00. Do 20 września przedsprzedaż biletów na mecz z Legią w promocyjnych cenach jest także prowadzona w serwisie miedz.kupbilety.pl Przez cały czas można tam również kupić karnety.

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×