Ludovic Obraniak musi zostać w Werderze, trener oczekuje od niego zaangażowania na treningach

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Ludovikowi Obraniakowi ostatecznie nie udało się zmienić barw. Czy trener Werderu da mu szansę? Bremeńczycy przekonują, że Francuz z polskim paszportem nie został skreślony.

W ostatnich dniach sierpnia Ludovic Obraniak przyznał, że bardzo zależy mu na zmianie klubu. Nadzieja piłkarza upadła dopiero 6 września, gdy zamknięte zostało okienko transferowe w Turcji i Rosji. "Ludo" co najmniej do stycznia pozostaje zatem graczem Werderu Brema, z którym wiąże go kontrakt aż do połowy 2016 roku.

- Nie otrzymaliśmy żadnej propozycji w sprawie Obraniaka, którą powinniśmy się zainteresować. Ludo jest członkiem zespołu - przyznał na łamach Bildu dyrektor sportowy Thomas Eichin. [ad=rectangle] - Czy zareagowaliśmy na słowa Obraniaka o chęci odejścia? Nic się nie zmienia i normalnie trenuje. Jeśli nie znajdzie się kupiec, będę oczekiwał od niego tego samego czego od innych, czyli zaangażowania na treningach - stwierdził trener Robin Dutt, kiedy pomocnik miał jeszcze szanse na transfer.

"Faktem jest, że Obraniak przeżywa bardzo trudny okres w Werderze. Ostatnio nie znalazł się w kadrze meczowej na pojedynek z Hoffenheim i, co więcej, nie ma zbytnich perspektyw na poprawę tego stanu" - ocenie sytuację zawodnika redaktorzy serwisu weser-kurier.de.

W obu dotychczasowych pojedynkach ligowych Werderu w podstawowym składzie w linii pomocy wystąpili do tej pory Izet Hajrović oraz Zlatko Junuzović, a ponadto Dutt dał szansę Cedrikowi Makiadiemu, Felixowi Kroosowi, Eljero Elii i Alejandro Galvezowi. Konkurencja jest zatem spora, ale Obraniak nie powinien poddawać się, zwłaszcza jeśli nadal liczy na powrót do reprezentacji Polski.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (6)
avatar
Sergh Khan
7.09.2014
Zgłoś do moderacji
1
1
Odpowiedz
[quote]Konkurencja jest zatem spora, ale Obraniak nie powinien poddawać się, zwłaszcza jeśli nadal liczy na powrót do reprezentacji Polski.[/quote] Powiem krótko. Ludo nie narzekaj i nie marudź Czytaj całość
ESXXK2
7.09.2014
Zgłoś do moderacji
0
3
Odpowiedz
jemu się pracować nie chce i ma wieczne pretensje do wszystkich  
avatar
maziniopl
7.09.2014
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Ludo nadaję się tylko do ligi Francuskiej , nic dodać nic ująć  
avatar
tere
7.09.2014
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
Taaa jasne faktycznie się nie stara, to ciekawe skąd się wzięła jego ostatnia kontuzja odniesiona podczas treningu. Gdyby chciał trzepać kasę nie myślałby o zmianie klubu. Widocznie ten trener Czytaj całość
karmnik
7.09.2014
Zgłoś do moderacji
0
3
Odpowiedz
Francuzik cwany, ino tylko by siedział żabie udka wcinał i trzepał za to kasę.