Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Nastroje w Lechii Gdańsk coraz lepsze?

Po ostatniej wygranej nastroje w Lechii Gdańsk wyraźnie się poprawiły. Biało-zieloni w ostatnim czasie prezentowali się miernie i na zwycięstwo musieli czekać aż przez pięć spotkań.
Bartosz Wiśniewski
Bartosz Wiśniewski

Lechia Gdańsk w końcu odniosła zwycięstwo. Drużyna znad morza ostatnio nie prezentuje się najlepiej, a na dodatek biało-zielone szeregi opuścił dotychczasowy trener Joaquim Machado. Portugalczyk został zastąpiony przez Tomasza Untona, który poprowadził drużynę już w trzech meczach i być może na tym stanowisku pozostanie na dłużej.


Lechiści ostatnio polegli w pucharowym starciu w Stalowej Woli oraz - w dobrym stylu - zremisowali w Zabrzu z tamtejszym Górnikiem. W sobotę kibice i piłkarze mogli cieszyć się z trzech punktów wywalczonych z Cracovią. - W ostatnich dwóch spotkaniach pokazaliśmy, że nasza gra idzie w dobrym kierunku. Cieszymy się ze zwycięstwa, a przede wszystkim z tego, że kibice mają powody do radości - komentował Maciej Makuszewski.

Zawodnicy nie ukrywają również, że współpraca z Untonem przebiega pomyślnie. - Nie ma już problemu z tłumaczeniem. Atmosfera jest lepsza, a trenerzy, z którymi teraz pracujemy, znają nas już od dłuższego czasu. Po grze można wnioskować, że wykonują kawał dobrej roboty - kontynuował.  

Biało-zieloni obecnie zajmują 8. lokatę, co z pewnością nie zadowala ani samych zawodników, jak i właścicieli. - Drużyna ma duży potencjał i umiejętności. Sprawimy wszystkim jeszcze dużo radości, ale potrzebujemy czasu - mówił Daniel Łukasik

- Teraz mamy dwa tygodnie, aby bardzo dobrze przygotować się do fajnego meczu w Warszawie. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, z kim będziemy grać i chyba nie trzeba nas dodatkowo motywować. Stawka jest duża, a taki pojedynek to dodatkowy smaczek w naszej lidze - zakończył Makuszewski.

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0):
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×