Miroslav Radović i Tomasz Brzyski nie zagrają w Lidze Europejskiej?

Wszystko wygląda na to, że podczas meczu z Lechią Gdańsk Miroslav Radović oraz Tomasz Brzyski doznali kontuzji. Ten pierwszy został zmieniony już w przerwie, a boczny obrońca pod koniec spotkania.

Bartosz Wiśniewski
Miroslav Radović w pojedynku z Lechią Gdańsk był zupełnie niewidoczny. W przerwie w jego miejsce na placu gry pojawił się Ondrej Duda. - Nie wiem jednak, z czego wynikała ta słabsza dyspozycja po przerwie, choć myślę, że w jakimś stopniu wpłynęła na nią kontuzja Radovicia - mówił po spotkaniu Słowak.
Pod koniec spotkania o zmianę poprosił również Tomasz Brzyski, którego zastąpił Guilherme. - "Rado" i "Brzytwa" to dla nas bardzo ważne postacie i gdyby nie mogli zagrać, byłaby to dla nas strata, jednak ten, kto ich zastąpi, na pewno da z siebie wszystko - komentował z kolei Ivica Vrdoljak.

Nie wiadomo na razie, jak groźne są te urazy. Wojskowi w środę zmierzą się w ramach Ligi Europejskiej z Metalistem Charków. Strata dwóch kluczowych dla nich zawodników może okazać się bardzo bolesna. Przypomnijmy, że stołeczna drużyna jest liderem swojej grupy po dwóch zwycięstwach.

W sobotę Legia Warszawa była słabsza w meczu ligowym z Lechią Gdańsk, ale ostatecznie po bramce Orlando Sa wygrała 1:0 i wskoczyła na fotel lidera.

Źródło: legia.com