WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Jan Tomaszewski: Przepraszam wszystkich naszych reprezentantów!

- W tej chwili, Boże, Adam życzę ci, żebyś dychę osiągnął. To jesteś po prostu razem ze Stochem królem zimy - mówi portalowi SportoweFakty.pl Jan Tomaszewski mając na myśli dorobek punktowy Polaków.
Artur Długosz
Artur Długosz

Reprezentacja Polski po spotkaniach z Gibraltarem, Niemcami i Szkocją ma na swoim koncie siedem punktów i jest liderem gruby D eliminacji do Euro 2016. Teraz przed drużyną Adami Nawałki wyjazdowa potyczka z Gruzją. 

- Nie czarujmy się - nie liczyłem na zwycięstwo z Niemcami. Miałem nadzieję, że nasza drużyna zagra i dowartościuje się w spotkaniu z Niemcami. Stało się fenomenalnie, bo wygrali. To jest to. W związku z tym zmieniam swoją prognozę. Jak mówiłem o siedmiu punktach, to miałem na myśli trzy ze Szkocją i jeden z Gruzją, bo tam nie można przegrać. W tej chwili, szlachectwo zobowiązuje. Życzę reprezentacji z całego serca, żeby nie przegrali tego meczu, a z dwóch serc życzę, żeby wygrali to spotkanie. Po zwycięstwie prawdopodobnie zostaniemy na pierwszym miejscu w grupie przez zimę. Będziemy zimowali na pierwszym miejscu, a to jest nieprawdopodobny sukces, którego od 1973 roku nie było - mówi w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl Jan Tomaszewski.

Bohater z Wembley z wielkim uznaniem mówi o aktualnych dokonaniach drużyny narodowej. - Przepraszam Lewandowskiego, Szczęsnego, Krychowiaka i wszystkich naszych reprezentantów. Słuchajcie, zrobiliście nieprawdopodobny skok. To zwycięstwo musi potwierdzić, że przez zimę Adam Nawałka zbuduje naprawdę zespół, którego się nie będziemy wstydzili na mistrzostwach Europy we Francji - podkreśla. - Pomyliłem się i w tej chwili osiem punktów to jest minimum, a dziesięć, to jest marzenie - dodaje.

2014 rok reprezentacja Polski ma szansę zakończyć z dziesięcioma punktami na koncie. - Na zakończenie powiem jeszcze jedną rzecz. Oczywiście moim marzeniem było te siedem punktów. W tej chwili, Boże, Adam życzę ci, żebyś dychę osiągnął. To jesteś po prostu razem ze Stochem królem zimy - podsumowuje Jan Tomaszewski.

Czy reprezentacja Polski wygra z Gruzją?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (24):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • jendrula 0
  Pan Janek różne rzeczy mówi,raz mądrze, a drugi trochę mniej.Myślenie kategoriami z lat 70 czy 80 już nie przystoi.Jako zawodnika cenię Go bardzo, ale wypowiadanie się na temat dzisiejszej reprezentacji Polski wychodzi mu średnio, z tym że umie się przyznać do błędnego osądu w przeciwieństwie do Wojciecha Kowalczyka, który idzie w zaparte !
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Realista... 0
  Dla takiego "przytupa" rzucanie kalumnii i słowo "przepraszam" ma jednakowe znaczenie. Szacunek należy się temu, kto na błędach się uczy i przeprosi za nie, a następnie wyciąga z nich wnioski aby w przyszłości ich nie popełniać !!!
  Do tego pokrętnego "człowieczka" to nie dociera... za niedługi czas znowu przeczytamy jakieś jego idiotyzmy
  balaton Co jak co, ale słowo "przepraszam" coraz rzadziej usłyszeć. Szacunek panie Janku za przyznanie się do błędu, bo tylko nielicznych stać na tak prosty wyraz.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Sergh Khan 0
  "W 1982 wstąpił do Patriotycznego Ruchu Odrodzenia Narodowego, popierając wprowadzenie stanu wojennego"
  "Podczas wyborów prezydenckich w 2010 wspierał kandydaturę Jarosława Kaczyńskiego. W 2011 kandydował w wyborach parlamentarnych z ostatniego miejsca na liście komitetu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości w okręgu wyborczym nr 9 w Łodzi i uzyskał mandat poselski, otrzymując 8114 głosów (2,24% głosów oddanych w okręgu). Nie przystąpił do partii. 25 maja 2012 został zawieszony na miesiąc w prawach członka klubu parlamentarnego PiS. 27 lipca 2014 zapowiedział na następny dzień rezygnację z członkostwa w klubie, jednak prezes partii Jarosław Kaczyński poinformował następnego dnia o jego wykluczeniu z klubu."
  Pokręcony życiowo człowiek. Raz w prawo raz w lewo. Teraz też przeprasza a przez rok mieszał z błotem i selekcjonera i piłkarzy. Kto wie co powie jutro? Czasem się zastanawiam czy w karierze sportowej bez wątpienia wspaniałej nie miał zbyt " bliskiego spotkania ze słupkiem".
  Każdy człowiek ma w życiu taki czas w którym powinien się dobrze zastanowić nad sobą i tego życzę Janowi Tomaszewskiemu.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (21)
Pokaż więcej komentarzy (24)
Pokaż więcej komentarzy (24)
Pokaż więcej komentarzy (24)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×