Kokpit Kibice

Oficjalnie: Karol Danielak zostanie Portowcem

Chrobry Głogów poinformował oficjalnie o transferze pomocnika do Pogoni Szczecin. Przed 23-letnim Danielakiem otwiera się szansa debiutu w T-Mobile Ekstraklasie.
Sebastian Szczytkowski
Sebastian Szczytkowski

Klub ze Szczecina interesował się Karolem Danielakiem od dłuższego czasu i zaprosił na testy wraz z rozpoczęciem obozu w Pogorzelicy. Pomocnik trenował z zespołem, wystąpił w dwóch sparingach, a Jan Kocian wystawił mu pozytywną notę. W tej sytuacji wystartowały negocjacje między klubami, które zakończyły się szybkim porozumieniem. Pogoń Szczecin zdecydowała się na gotówkowy transfer, a Danielakowi pozostało podpisać indywidualny kontrakt.


Pomocnik jest wychowankiem Jaroty Jarocin, w którym grał do 22 roku życia. Następnie przeniósł się do Chrobrego Głogów i w ciągu dwunastu miesięcy zapracował na transfer do T-Mobile Ekstraklasy. Pomarańczowo-czarne barwy reprezentował w 36 meczach i strzelił 7 goli. Może grać w środku pola oraz na skrzydle.

Zainteresowanie Danielakiem wyrażał również Śląsk Wrocław, ale w przeciwieństwie do szczecinian nie zdecydował się na transfer.

Prezydent Świnoujścia zaatakował PZPN: Niszczy polską piłkę!

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
chrobry-glogow.pl

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×