Legia przegrała ostatni sparing przed rundą wiosenną. "Świeżość przychodzi po kilkunastu dniach"

W ostatnim meczu towarzyskim w trakcie przygotowań do rundy wiosennej Legia Warszawa przegrała z Dnipro Dniepropietrowsk 1:3. Jedynego gola dla drużyny mistrza Polski strzelił Marek Saganowski.

Redakcja
Redakcja

Podczas przerwy zimowej legioniści zagrali pięć sparingów. Trzy z nich przegrali, w dwóch zwyciężyli. - To były ciężkie spotkania, ale rezultaty nie są rzeczą najważniejszą - przyznał były trener Legii, Stefan Białas.

19 lutego "Wojskowi" zmierzą się w spotkaniu 1/16 finału Ligi Europejskiej z Ajaksem Amsterdam, który przeżywa ostatnio kryzys. Mistrz Holandii, po drugiej z rzędu porażce i trzecim spotkaniu bez zwycięstwa traci już 12 punktów do prowadzącego PSV Eindhoven.

- Często zdarzają się takie przypadki, że drużyny w czasie przerwy mocno pracowały i brakuje świeżości, która przychodzi dopiero po kilkunastu dniach. Byłbym ostrożny w ocenie tego co się dzieje obecnie w Ajaksie i w Legii - podkreślił Białas.
Źródło: Agencja TVN/x-news