Flota Świnoujście jeszcze w grze

Klub znad morza nie odda walkowerem ligowego meczu z Widzewem Łódź. Porozumienie między spółką i stowarzyszeniem jest jeszcze możliwe.

Sebastian Szczytkowski
Sebastian Szczytkowski
Mecz stał pod znakiem zapytania z powodu zamieszania organizacyjnego. Biznesmen Jerzy Woźniak, który opłaca grę Floty Świnoujście w rundzie wiosennej, postawił stowarzyszeniu MKS Flota ultimatum. Zamierzał wstrzymać finansowanie klubu, jeżeli nie zostanie podpisana ostateczna umowa o przekazaniu mu zespołu. Zbliżał się bowiem termin składania wniosków o licencję na następny sezon.
W środę klub ze Świnoujścia poinformował, że wniosek zostanie przygotowany i przesłany do PZPN, a spotkanie z Widzewem Łódź rozegrane. Za wcześnie jednak, by mówić o porozumieniu między spółką a stowarzyszeniem czy odegnaniu ciemnych chmur znad I-ligowca.

Pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 16:00. Flota Świnoujście zamierza powalczyć o wyższą niż zazwyczaj frekwencję. Zorganizowane grupy dzieci i młodzieży mogą wejść na stadion za darmo i zdobyć nagrody, jeżeli ubiorą się w biało-niebieskie barwy.

Pogoń Szczecin przypomni Cracovii wpadkę?

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×