Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

Pięć kontraktów w Zawiszy Bydgoszcz

Bydgoscy działacze poważnie myślą o szybkim powrocie do Ekstraklasy i ostro wzięli się do pracy w letnim okresie transferowym. W piątek kontrakty z Zawiszą podpisało pięciu graczy.

Adrian Dudkiewicz
Adrian Dudkiewicz

Dotychczas bydgoski zespół raczej opuszczali najlepsi zawodnicy. Największą stratą jest odejście do rosyjskiej Anży Machaczkała białoruskiego pomocnika Iwana Majewskijego oraz do Piasta Gliwice skutecznego napastnika Josipa Barisića. To się zmieniło, gdyż na testy od środy zaczęli dojeżdżać nowi piłkarze, a starzy gracze zaczęli przedłużać swoje umowy ze spadkowiczem z Ekstraklasy.

Niebiesko-czarni w najbliższym czasie rozegrają dwa sparingi. W środę zmierzą się z Bytovią Bytów. Natomiast jeszcze przed sobotnią towarzyską potyczką z Olimpią Grudziądz (początek o 10:30) kontrakty z bydgoskim klubem parafowali między innymi: Łukasz Nawotczyński, Jakub SmektałaSebastian Kamiński i Gruzin Giorgi Alawerdaszwili. Umowę ze spadkowiczem podpisał również 27-letni napastnik Szymon Lewicki. Ostatni sezon spędził w Legionovii Legionowo. W II-ligowych rozgrywkach strzelił dla swojego zespołu czternaście bramek. Z Zawiszą ma się też związać defensor Tomasz Wełnicki.

To nie jedyne wzmocnienia wśród niebiesko-czarnych. W piątek do Bydgoszczy na testy przyjechał doświadczony obrońca Krzysztof Nykiel, który ostatnie lata swojej kariery spędził w Cracovii Kraków.

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (5)
 • Antyosuch Zgłoś komentarz
  Możecie sobie radki wyć do księżyca, pluć na wszystkich wokół a spaślak i tak spadnie i się skończy. Zasiał ogrom zła wokół siebie, a teraz zgodnie z odwiecznym prawem natury, to
  Czytaj całość
  zło wraca ze zwiększoną siłą. Biada tym którzy u boku pinokia znajdą się w zasięgu. Mądrzejsi już się od niego odwrócili, ci z pewnymi brakami brną za nim w goowno. Nikt go nie lubi i was nędznicy też nikt nie polubi. Jesteście bezkształtną masą z predyspozycjami do lepienia w dowolny sposób, a każdy ze sposobów odziera was z godności i inteligencji, choć ta i tak jest pozorna, wręcz hipotetyczna. Jedynie przeszczep kręgosłupa, tego moralnego, może cokolwiek uratować, a to z kolei wiąże się z wyposażeniem w odpowiednie narzędzie o nazwie Mózg. Zauważyłem u was poważne braki pod tym względem. Sądzę więc, że nie grozi wam otrzeźwienie i wyswobodzenie spod cudzego wpływu. Nie potraficie istnieć samodzielnie, zgodnie ze słowami wielkiego klasyka: "takie bydle musi mieć swojego pana, inaczej umiera". Zostaje zatem pogrążenie się w otchłań, razem z największym balastem o nazwie osuch/pinokio. I skończą się pierdoły o kiełbaskach, gadżetach, dragach pod sektorówką, atakach terrorystycznych, mordach niewinnych dzieci i kobiet. Skończą się też trzęsienia ziemi, pożary lasów i powodzie na wszystkich półkulach, których przyczyną wg spaślaka są kibole. HEHEHEHEHEHEHHE tylko kto w to uwierzy? A spaślak ma przechlapane wszędzie gdzie się pojawi, w Ekstraklasie, PZPN, Sądach Powszechnych, ZUS, U.S. Wszędzie gdzie się pojawi po niedługim czasie zostawia odrazę, syf i buduje armię wrogów. Świetny sojusznik dla takich jak on. Dla normalnych ludzi prędzej czy później, ale zawsze staje się wrogiem. A WIĘC: Lecicie na pysk razem z pinokiem, w otchłań. PRZEGRALIŚCIE !!! AU AU AUAUAU!
  • tomekBYDGOSZCZ Zgłoś komentarz
   No to może na przekór kibolom uda się uratować piłkę nożną w Bydgoszczy?
   • PABL0 Zgłoś komentarz
    A co z [b]Drygasem[/b]?
    • REPRODUKTOR Zgłoś komentarz
     KUŃ BY SIĘ UŚMIAŁ:)
     Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
     ×
     Sport na ×