Legia Warszawa zagra rewanż z FK Kukesi

Jak udało nam się dowiedzieć - rewanżowe spotkanie Legii Warszawa z albańskim FK Kukesi odbędzie się zgodnie z planem - w czwartek 6 sierpnia.
Michał Kołodziejczyk

Mecz w Tiranie, który został przerwany w 53 minucie po tym, jak Ondrej Duda został trafiony kamieniem rzuconym z trybun w głowę, zostanie zweryfikowany, jako walkower dla wicemistrzów Polski. Spotkanie w Warszawie rozpocznie się więc przy stanie 3:0 dla Legii.

Teoretycznie sprawa rozpatrywana będzie dopiero w poniedziałek, jednak wiadomo, że gospodarz musi mieć odpowiednio dużo czasu na przygotowanie się do rozgrywek. To, że rewanż dojdzie do skutku, nie oznacza, że FK Kukesi nie zostanie wykluczone z rozgrywek. Może tak się stać na kolejnym posiedzeniu Komisji Dyscyplinarnej UEFA, już po rozegraniu meczu w Warszawie.

Berg: Moi zawodnicy nie byli bezpieczni

Źródło: TVP S.A.

Henning Berg: UEFA podjęła słuszną decyzję