Wzmocniona Kotwica Kołobrzeg u towarzysza niedoli

Zdjęcie okładkowe artykułu:  /
/

Piotr Tworek dostał nowego zawodnika przed wyjazdem do Legionovii Legionowo, a innego testuje. Jego drużyna zagra w niedzielę z towarzyszem niedoli.

Obie drużyny nie wygrały od początku sezonu. Obie mocno przebudowane potrzebują punktów, by w spokoju układać "puzzle" i nie ustawić się od razu w grupie kandydatów do spadku. Po dwóch meczach Legionovia Legionowo ma na koncie dwie porażki, a Kotwica Kołobrzeg porażkę i pechowy remis 2:2 z Gryfem Wejherowo. [ad=rectangle] Kołobrzeżanie dwukrotnie wychodzili na prowadzenie i dopiero w ostatniej minucie regulaminowego czasu wypuścili je z rąk. - Mecz miał dla nas duży ciężar gatunkowy i na jego początku było widać nerwowość. Dopiero druga połowa była fantastyczna dla kibiców, ze zwrotami akcji i wieloma zdarzeniami - stwierdził Piotr Tworek.

- Zabrakło nam koncentracji w końcówce. Nie udało się utrzymać prowadzenia, jednak przyznaję, że z przebiegu całego meczu trzeba szanować remis. Ten nasz premierowy punkt został wywalczony - dodał szkoleniowiec.

Tworek od dłuższego czasu przekonuje, że okienko transferowe chce wykorzystać dopóki trwa, a jego kadra nie jest zamknięta. W tygodniu klub zakontraktował Witolda Cichego, a testował Bruno Żołądzia. Ten drugi jest pomocnikiem Olimpii Grudziądz, która jednak na niego nie stawia, a chce ponownie wypożyczyć szczebel niżej.

Witold Cichy ma na koncie ponad 30 meczów w Ekstraklasie

- Nawet w ostatnim meczu było widać, że jest kilka słabych punktów w drużynie i trzeba je zastąpić. Pracujemy maksymalnie nad wzmocnieniami - zapewnił Tworek, który ma do dyspozycji ponownie Damiana Kugiela oraz Dawida Berga, którzy leczyli kontuzje na początku sezonu.

Kotwica Kołobrzeg przegrała w Legionowie w poprzednim sezonie 1:3, choć prowadziła, a na dodatek miała rzut karny. Zmarnowała go, a gospodarze odpowiedzieli trzema golami tuż przed i po przerwie. Aktualnie kołobrzeżanie mają inny problem.

- Tracimy gole na początku połów. W poprzedniej kolejce przestrzegaliśmy drużynę przed wyjściem na drugą część, a mimo to historia się powtórzyła. Musimy popracować na tym elementem, bo koncentracja gdzieś ucieka. Może szybciej wyjdziemy z szatni, może mocniej się pobudzimy. Zastanowię się nad tym wspólnie z zespołem - stwierdził trener.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!