Puchar Anglii: Chelsea zrewanżowała się trzecioligowcom

Nie było niespodzianki w powtórzonych meczach trzeciej rundy Pucharu Anglii. Chelsea Londyn pokonała na wyjeździe Southend United 4:1, chociaż przegrywało już w pewnym momencie 0:1. Awansowały także drużyny Crystal Palace oraz Hull City.

Bartosz Zimkowski

Chelsea Londyn w pierwszym spotkaniu zremisowało z Southend United 1:1, tracąc gola w ostatnich sekundach spotkania. Było to wówczas olbrzymią sensacją. Tym razem obie drużyny spotkały się już w Southend i gospodarze po 16. minutach prowadziły 1:0! Ostatecznie cztery kolejne bramki zdobyła Chelsea i to ona awansowała do kolejnej rundy.

Na St James Park Hull City pokonało Newcastle United 1:0. Jedyną bramkę zdobył dziewięć minut przed końcem Daniel Cousin. Także do dalszej fazy rozgrywek awansowało Crystal Palace. Orły pokonały Leicester City 2:1

0:1 - Cousin 81'

Crystal Palace - Leicester City 2:1 (1:0)
1:0 - Ifill 38'
2:0 - Scannell 55'
2:1 - Gradel 90'

Oglądaj rozgrywki Pucharu Anglii na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)