Surowa kara dla obrońcy Śląska! Nie zagra w trzech meczach

Komisja Ligi obrońcy Śląska Wrocław Adamowi Kokoszce wymierzyła surową karę za zdarzenie z meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Piłkarz został zdyskwalifikowany na trzy spotkania.

Artur Długosz
PAP/Jacek Bednarczyk / PAP/Jacek Bednarczyk

Był to mecz w ramach 21. kolejki Ekstraklasy. Śląsk Wrocław wyjazdowe spotkanie z Podbeskidziem Bielsko-Biała wygrał 1:0 (1:0). Adam Kokoszka na boisku przebywał od pierwszej do ostatniej minuty meczu.

Komunikat Komisji Ligi z dnia 13 stycznia 2016 roku:

W związku ze zdarzeniem, które umknęło uwadze zespołu sędziowskiego w meczu 21. kolejki Ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław, Adam Kokoszka został ukarany 3 meczami dyskwalifikacji za brutalny faul na Robercie Demjanie w drugiej połowie spotkania.

W trzech pierwszych meczach w 2016 roku Śląsk Wrocław zmierzy się kolejno z: Wisłą Kraków, Jagiellonią Białystok i Górnikiem Zabrze.

Dariusz Dziekanowski: Jesteśmy prawie pewni medalu Polski na Euro 2016