Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Kolejne kluby ukarane przez Komisję Ligi

Informowaliśmy już, że Komisja Ligi Ekstraklasy S.A. nałożyła kary na WKS Śląsk Wrocław w związku ze zdarzeniami podczas spotkania derbowego z KGHM Zagłębiem Lubin. Kary nałożone zostały także na inne kluby.
 Redakcja
Redakcja
WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski

Decyzje Komisji Ligi z dnia 9.03.2016

W związku z zachowaniem kibiców gości podczas meczu Górnik Zabrze - Lech Poznań (użycie środków pirotechnicznych), na klub z Poznania została nałożona kara finansowa w wysokości 6 000 złotych.

W związku z zachowaniem kibiców gości podczas meczu Legia Warszawa - Górnik Zabrze (użycie środków pirotechnicznych), na klub został nałożony zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców Górnika Zabrze na jeden mecz Ekstraklasy.

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy oraz brakiem należytego zabezpieczenia porządku podczas meczu Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin na klub z Wrocławia została nałożona kara finansowa w wysokości 15 tysięcy złotych. Dodatkowo na klub został nałożony zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców z Wrocławia na dwa mecze Ekstraklasy oraz zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na następny mecz KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław w Ekstraklasie.

W związku z zachowaniem kibiców gości podczas meczu Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin na klub z Lubina został nałożony zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na jeden mecz Ekstraklasy oraz zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców z Lubina na następny mecz Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin w Ekstraklasie.

Na zawodnika Pogoni Szczecin, Jakuba Słowika ukaranego samoistną czerwoną kartką podczas meczu Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów, nałożono jeden mecz dyskwalifikacji.

Zobacz wideo: #dziejesiewsporcie: fenomenalny gol w MLS

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
ekstraklasa.org/komisja-ligi

Komentarze (3):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×