SkySports oceniło Smolarka

Po raz dziesiąty w tym sezonie w meczu Premiership zagrał Ebi Smolarek. Polak przez 30 minut grał w spotkaniu 25. kolejki przeciwko Evertonowi. Jednak Bolton Wanderers przegrał z The Toffees 0:3.

Bartosz Zimkowski

Ebi Smolarek na boisku pojawił się w 60. minucie przy stanie 0:2. Niewiele zdziałał na boisku, a dodatkowo Everton zdobył w 90. minucie kolejną bramkę. Dziennikarzy brytyjskiej telewizji SkySports ocenili występ reprezentanta Polski na "szóstkę" w dziesięciopunktowej skali. Dla porównania Chris Basham otrzymał "siódemkę", a wraz z Smolarkiem na boisku pojawili się na ostatnie 30 minut.

Piłkarzem meczu uznano Jo, napastnika Evertonu. Wypożyczony z Manchesteru City zawodnik strzelił dwie bramki, a dodatkowo zaliczył asystę. "Ósemki" dostali: Tim Cahill oraz Mikel Arteta.