Olympique Marsylia - Stade Rennes na żywo, transmisja TV, stream online - gdzie obejrzeć?

Drużyna Kamila Grosickiego, Stade Rennes, w piątek o 20:30 zagra z Olympique Marsylia. Transmisja Ligue 1 w TV i online. Gdzie obejrzeć na żywo?

Bruno Szafer
PAP/EPA / EPA/LUIS TEJIDO

Olympique Marsylia - Stade Rennes, Kamil Grosicki w akcji. Transmisja w TV

Mecz na żywo, Olympique Marsylia - Stade Rennes odbędzie się o godzinie 20:30 w piątek. Transmisję TV z udziałem Kamila Grosickiego przeprowadzi Eleven.

Olympique Marsylia - Stade Rennes, stream online

Spotkanie Ligue 1 możesz obejrzeć na żywo w internecie. Stream online dostępny będzie w TVN Player. Usługa jest aktywna po wykupieniu specjalnego pakietu. Relacja tekstowa będzie do przeczytania w WP SportoweFakty.

Kamil Grosicki, as w rękawie

Stade Rennes, drużyna Kamila Grosickiego zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli Ligue 1. W ostatnich kilku spotkaniach Grosicki spisywał się świetnie. Wchodził z ławki i strzelał ważne gole. Dowodem tych słów niech będą wydarzenia ze starcia z Toulouse FC. Czerwono-czarni przegrywali 0:1. W 82. minucie tego meczu na murawie pojawił się Polak. W 90. minucie drużyna z Rennes wyrównała stan rywalizacji na 1:1. Sześćdziesiąt sekund później, gola na wagę zwycięstwa strzelił Grosicki. Pomocnik reprezentacji Polski kolejne dwa starcia zaczynał w wyjściowej jedenastce.

W ostatnich pięciu konfrontacjach, Stade Rennes ma na swoim koncie trzy zwycięstwa, porażkę i remis. Olympique Marsylia w minionych pięciu grach zanotował cztery remisy 1:1 oraz wygraną.

Drużyna ze Stade Velodrome zajmuje dziesiątą lokatę w lidze i traci sześć oczek do zespołu Kamila Grosickiego. Zwycięstwo w nadchodzącym meczu znacznie przybliży tę ekipę do ekip z górnej części tabeli.

Ligue 1: Olympique Marsylia - Stade Rennes / 18.03.2016, godz. 20:30 / Transmisja TV w Eleven. Stream online w TVN Player. Relacja na żywo w WP SportoweFakty.

Oglądaj rozgrywki francuskiej Ligue 1 na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)