Bilety na finał Pucharu Polski. Po 10 tysięcy dla Lecha i Legii. Gdzie kupić i za ile?

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Jakub Kaczmarczyk
PAP / Jakub Kaczmarczyk
zdjęcie autora artykułu

Jak kupić bilety na finał Pucharu Polski? PZPN opublikował harmonogram sprzedaży wejściówek na mecz Legii Warszawa z Lechem Poznań. Bilety będzie można kupić również na sektory neutralne.

Finał Pucharu Polski

Po raz drugi z rzędu w finale Pucharu Polski Legia Warszawa zmierzy się z Lechem Poznań. Mecz rozegrany zostanie 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie o godzinie 16:00. W zeszłym roku frekwencja na finale Pucharu Polski wyniosła 45 322. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Legii 2:1.

Gdzie i po ile kupić bilety?

Każdy z finalistów otrzyma po 10 tysięcy biletów dla swoich kibiców, którzy zajmą miejsca na trybunach za bramkami. Wejściówki kosztować będą 15 złotych, a ich dystrybucją zajmą się kluby bądź Stowarzyszenia Kibiców. Dodatkowo PZPN przekaże każdemu klubowi za darmo loże biznes dla 12 osób, 50 zaproszeń gold, 150 biletów I kategorii oraz 40 pakietów dla osób na wózkach inwalidzkich. PZPN przygotował również sektory neutralne na trybuny wzdłuż boiska. Nie ulega wątpliwości, że w większości zajmą je kibice Legii. Bilety na te miejsca kosztują 20 złotych. Sprzedaż biletów na finał Pucharu Polski ruszy w czwartek 7 kwietnia. Można je nabyć tylko w serwisie kupbilet.pl. Wydruk wejściówek będzie możliwy po 19 kwietnia.

Źródło artykułu: