Niegroźny uraz Michała Pazdana

Uraz, którego podczas piątkowego meczu 31. kolejki Ekstraklasy z Lechem Poznań (1:0) doznał Michał Pazdan, nie jest zbyt poważny i występ 29-latka na Euro 2016 wydaje się być niezagrożony.

Maciej Kmita
LUKASZ GROCHALA/CYFRASPORT / NEWSPIXPL / LUKASZ GROCHALA/CYFRASPORT / NEWSPIX.PL

Michał Pazdan był jednym z najlepszych zawodników piątkowego hitu Ekstraklasy. To po jego kapitalnym odbiorze i kluczowym podaniu do Nemanji Nikolicia zwycieską bramkę dla Legii Warszawa zdobył Aleksandar Prijović.

29-latek nie wytrwał jednak na boisku do końcowego gwizdka i w 70. minucie opuścił plac gry z grymasem bólu i mocno utykając. W sobotę Pazdan przeszedł badania, które na szczęście nie wykazały poważnego uszkodzenia kolana.

Sam Pazdan poinformował na Twitterze, że doszło tylko lekkiego naciągnięcia i stłuczenia więzadła pobocznego w lewym kolanie. Legionistę czeka krótka przerwa w treningach, ale uraz nie wykluczy go z gry na dłużej.