Kokpit Kibice

Jakub Wrąbel: Chcę grać i chcą tego także moi trenerzy

Jakub Wrąbel to 19-letni bramkarz Śląska Wrocław, który obdarzony jest sporym talentem. Zawodnikowi brakuje jednak regularnych występów, co może wiązać się z wypożyczeniem go do innego klubu.
Artur Długosz
Artur Długosz

Jakub Wrąbel w Śląsku Wrocław w niedawno zakończonym sezonie rywalizował z Mariuszem Pawełkiem i Mateuszem Abramowiczem. Możliwe jest, że wrocławski zespół wypożyczy swojego bramkarza, aby ten nabrał doświadczenia.

- Chcę grać i chcą tego także moi trenerzy. Jeśli nie będę miał możliwości, by występować w ekstraklasie, podejmę taką decyzję, która będzie dobra dla obu stron, a mi pozwoli wrócić tu za jakiś czas i walczyć o miejsce miedzy słupkami. Nic nie jest jednak przesądzone, więc nie chcę, by powstawały jakieś plotki - mówił Wrąbel cytowany przez slaskwroclaw.pl.

Piłkarz Śląska Wrocław regularnie otrzymuje powołania do młodzieżowej reprezentacji naszego kraju. - Bardzo chciałbym wystąpić na przyszłorocznych mistrzostwach. Aby mieć na to szansę, muszę więcej grać. W kadrze są bramkarze, którzy bronią wyżej niż na poziomie trzeciej ligi. Mogę liczyć na wsparcie trenera Dorny, ale swoją postawą muszę pokazać, że zasługuję na to, by być "jedynką" - skomentował zawodnik.

ZOBACZ WIDEO Dariusz Kubicki: wyjść z grupy i... po medal (Źródło TVP)

Czy Jakub Wrąbel powinien być pierwszym bramkarzem Śląska Wrocław?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
slaskwroclaw.pl

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×