Bramkarz Legii doznał kontuzji. Besnik Hasi nie chciał ryzykować

Arkadiusz Malarz w przerwie meczu z HSK Zrinjski Mostar (1:1) zgłosił kontuzję i na drugą połowę już wyszedł. Jego miejsce zajął Radosław Cierzniak, dla którego był to debiut w zespole Legii Warszawa.

Karol Wasiek
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki

Arkadiusz Malarz pojawił się w wyjściowym ustawieniu warszawskiego zespołu na mecz z HSK Zrinjski Mostar. W pierwszej połowie doświadczony bramkarz nie miał zbyt wiele roboty, ale w przerwie zgłosił sztabowi medycznemu uraz pachwiny i po konsultacjach podjęto decyzję, że to Radosław Cierzniak wyjdzie na drugą połowę, dla którego, notabene, był to debiut w zespole mistrza Polski.

- Nie chcieliśmy podejmować ryzyka i dlatego zdecydowaliśmy się na zmianę - powiedział po zakończeniu spotkania Besnik Hasi, albański szkoleniowiec Legii Warszawa.

Malarz za pomocą Twittera poinformował, że z jego zdrowiem nie jest najgorzej.

Cierzniak w 57. minucie musiał wyciągnąć piłkę z siatki po strzale Mateja Kataneca. Bramkarz nie miał jednak za wiele do powiedzenia.

Legia z Bośni wywiozła remis. Za tydzień w Warszawie rewanż. Zdecydowanym faworytem do awansu jest mistrz Polski.

Czy Radosław Cierzniak zagra z Jagiellonią Białystok?