Sparingi: kolejne dwa gole Artura Sobiecha

Artur Sobiech zachwyca skutecznością w przedsezonowych sparingach Hannoveru 96. Polak tym razem dwukrotnie trafił w spotkaniu z Norwich City, a jego drużyna zwyciężyła 3:2.

Bartosz Zimkowski
PAP/EPA

Pojedynek Norwich City - Hannover 96 rozegrano na Carrow Road, a bohaterem był Artur Sobiech. Polski napastnik już w piątej minucie otworzył wynik spotkania, a chwilę później Sebastian Maier podwyższył na 2:0. Po zmianie stron ponownie do siatki Kanarków trafił reprezentant Polski.

Norwich zrewanżowało się w 51. i 59. minucie, gdy uczestnik Euro 2016 Wes Hoolahan dwukrotnie umieścił piłkę w siatce klubu z drugiej Bundesligi. Wynik spotkania nie uległ już zmianie i Hannover wygrał 3:2.

Przypomnijmy, że przed tygodniem Sobiech strzelił gola również w meczu z III-ligowym Hallescher FC.

W Anglii wciąż brakuje reprezentantów Polski - Artur Boruc oraz Łukasz Fabiański nie pojawili się w sobotnich meczach Bournemouth oraz Swansea City. Zagrał za to Tomasz Kuszczak i Birmingham City bezbramkowo zremisowało Roda JC Kerkrade. Polak rozegrał pełne 90 minut.