Pomocnik Arki Gdynia walczy z czasem. Zdąży na Legię?

Yannick Kakoko podczas ostatniego meczu ze Śląskiem Wrocław nabawił się urazu stawu skokowego. Sztab medyczny robi wszystko, by środkowy pomocnik mógł zagrać w spotkaniu z Legią Warszawa.

Karol Wasiek
Karol Wasiek

Yannick Kakoko urazu stawu skokowego nabawił się w trakcie pierwszej połowy. Środkowy pomocnik opuścił plac gry w 37. minucie, wyraźnie utykając, a w jego miejsce Grzegorz Niciński wprowadził Adama Marciniaka. Na twarzy Kongijczyka był spory grymas bólu, a także niezadowolenia z faktu, że musiał przedwcześnie zejść z boiska.

Kakoko opuścił wtorkowy trening Arki. Środkowy pomocnik cały czas jest poddawany różnym badaniom, które mają pokazać, jak poważny jest uraz stawu skokowego. W tym momencie trudno powiedzieć, czy zawodnik wystąpi w sobotnim starciu z Legią Warszawa.

Jego ewentualny brak byłby sporą stratą dla żółto-niebieskich. Kongijczyk do tej pory wystąpił we wszystkich pojedynkach. Kakoko był nawet uznany najlepszym graczem II kolejki.

We wtorkowych zajęciach nie wziął również udziału Marcus Vinicius da Silva (sprawy osobiste). Indywidualnie pracowali za to: Marcin Warcholak i Paweł Wojowski.

ZOBACZ WIDEO "Halo, tu Rio": fawele - ciemna karta Brazylii (źródło TVP)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×