Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Zmiany w Śląsku Wrocław: "Misja Pawła Żelema jako szefa Śląska dobiega końca"

Podczas środowego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy WKS Śląsk Wrocław S.A. oraz kolejnego posiedzenia Rady Nadzorczej dojdzie do zmian w spółce - informuje w specjalnym komunikacie wroclaw.pl.
Artur Długosz
Artur Długosz
Stadion Śląska Wrocław / Stadion Śląska Wrocław

O zmianach w Śląsku Wrocław informuje oficjalny portal internetowy Wrocławia. Oto treść komunikatu dostępnego na wroclaw.pl:

"Miasto Wrocław jako większościowy akcjonariusz zaproponuje zmiany:

 1. w Radzie Nadzorczej: zostanie powołany do niej mecenas Jacek Masiota. To znany adwokat specjalizujący się m.in. w prawie sportowym, doktor nauk ekonomicznych, były członek zarządu PZPN.

 2. w Zarządzie: Paweł Żelem przestanie pełnić funkcję prezesa zarządu Śląska Wrocław. Powołanie nowego prezesa nastąpi w ciągu kilku tygodni. Po zmianach Paweł Żelem pozostanie w zarządzie spółki.

W sprawie zmian prezydent Rafał Dutkiewicz spotkał się z prezesem Pawłem Żelemem. - Misja Pawła Żelema jako szefa Śląska dobiega końca. Bardzo dziękuję mu za pracę na rzecz WKS-u - powiedział Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia. - Mam nadzieję, że zmiana ta przyniesie dobry czas dla wrocławskiej drużyny. Śląsk potrzebuje nowej energii, nowego spojrzenia na klub i jego funkcjonowanie w przestrzeni miejskiej - dodał prezydent.

- Bardzo dziękuję panu prezydentowi za możliwość prowadzenia tak ważnego dla Wrocławia projektu. Moje drogi z klubem się nie rozchodzą. Śląsk zawsze będzie dla mnie ważny - powiedział Paweł Żelem."

Śląsk w aktualnie trwającym sezonie Lotto Ekstraklasy, po 13. kolejkach, zajmuje w tabeli jedenaste miejsce. Drużyna prowadzona przez Mariusza Rumaka w bieżących rozgrywkach nie wygrała jeszcze spotkania na własnym stadionie. Problemem wrocławian jest niska frekwencja na meczach. Kibice narzekają też na brak w składzie wychowanków i zawodników z regionu.

ZOBACZ WIDEO Wymęczone zwycięstwo Realu. Zobacz skrót [ZDJĘCIA ELEVEN]

Czy Śląsk Wrocław potrzebuje zmiany prezesa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
wroclaw.pl

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×