Angielskie media oceniły Kamila Grosickiego

Hull City przegrało w 32. kolejce Premier League ze Stoke City (1:3), a 90 minut rozegrał Kamil Grosicki. Oto co napisały angielskie media o Polaku.

Bartosz Zimkowski
Kamil Grosicki w barwach Hull City Reuters / Scott Heppell / Na zdjęciu: Kamil Grosicki w barwach Hull City
"Daily Mail": Dziennikarzom "Daily Mail" nie spodobał się występ Kamila Grosickiego. Polak w pierwszej połowie zamiast strzelać w niezłej sytuacji, podawał i nie potrafił celnie zagrać do Niasse'a. Natomiast w drugiej odsłonie miał doskonałą okazję i tym razem uderzał. Jednak nie pokonał bramkarza przeciwnika.

Grosicki od dziennikarzy tej gazety otrzymał notę tylko "5.5" (skala ocen 1-10, wyjściowa 6), a równie słabo oceniony został jedynie Niasse.

Noty według "Daily Mail" (skala ocen 1-10, wyjściowa 6):

Hull: Jakupovic 6; Maguire 7, Dawson 6, Ranocchia 6, Robertson 6; Huddlestone 6.5; N'Diaye 6; Clucas 6, Markovic 6, Grosicki 5.5; Niasse 5.5.
Czy Hull City utrzyma się w Premier League?