"Dobra robota, chłopcy"! Cristiano Ronaldo pochwalił Real za zwycięstwo

Kibice na Santiago Bernabeu w meczu z Valencią (2:1) byli świadkiem horroru z happy endem. Po spotkaniu w szatni Królewskich zapanowała niesamowita radość.

Piotr Bobakowski
Na zdjęciu Cristiano Ronaldo Getty Images / Na zdjęciu Cristiano Ronaldo
- Naprzód! Dobra robota, chłopcy - napisał Cristiano Ronaldo w komentarzu do zdjęcia zamieszczonego na Instagramie. Na fotografii zrobionej w szatni Królewskich widzimy piłkarzy Zinedine'a Zidane'a, świętujących sobotnie zwycięstwo ligowe z Valencią (wynik 2:1).

Ciepłe słowa Portugalczyka pod adresem zespołu mogą świadczyć o tym, że w ekipie z Madrytu panuje znakomita atmosfera przed decydującymi pojedynkami w hiszpańskiej La Liga i Lidze Mistrzów. Real w najbliższy wtorek (2 maja) rozegra na własnym boisku pierwszy mecz półfinałowy w Champions League z Atletico Madryt.

Pojedynek z Valencią na Estadio Santiago Bernabeu nie był porywającym widowiskiem. Emocji nie brakowało jednak w końcówce, kiedy to - osiem minut przed ostatnim gwizdkiem arbitra - goście za sprawą Daniego Parejo wyrównali stan meczu (na 1:1).

Wcześniej Ronaldo, który w pierwszej połowie zdobył gola dla wicemistrza Hiszpanii, nie wykorzystał rzutu karnego. Real ostatecznie zdobył trzy punkty dzięki Marcelo. Brazylijczyk wykorzystał asystę Alvaro Moraty i mocnym strzałem z ok. 15 metrów zdobył zwycięskiego gola na cztery minuty przed końcem spotkania.

Real Madryt wygra rozgrywki La Liga w sezonie 2016/17?