Kilka tygodni przerwy Łukasza Zwolińskiego

Kontuzja mięśnia uda wykluczy Łukasza Zwolińskiego z treningów na 3-4 tygodnie. Pechowy dla napastnika był 100. mecz w Lotto Ekstraklasie z Jagiellonią Białystok.

Łukasz Zwoliński / Na zdjęciu: Łukasz Zwoliński
Łukasz Zwoliński wystartował ambitnie do piłki, na której przejęcie nie miał dużych szans. Doznał kontuzji mięśnia uda i musiał opuścić boisko w 15. minucie meczu z Jagiellonią Białystok. Jego zmiennikiem był Adam Frączczak.

Trener Maciej Skorża spodziewał się od razu po spotkaniu, że Łukasza Zwolińskiego czeka dłuższa przerwa w treningach. Po badaniu USG i zabiegu fizjoterapeuta Dariusz Dalke oszacował, że napastnika nie będzie na boisku przez 3-4 tygodnie.

Zwoliński doznał kontuzji w 100. meczu w Lotto Ekstraklasie. Coraz bardziej realne, że na gola w elicie będzie czekał rok. Poprzedniego strzelił bowiem Lechowi Poznań 11 września 2016 roku.

Czy Łukasz Zwoliński strzeli gola w Lotto Ekstraklasie przed 11 września 2017 roku?