Anglia: dramat drużyny Kamila Grosickiego

W szóstej doliczonej minucie Hull City straciło zwycięstwo na Carrow Road z Norwich City w meczu The Championship. Kamil Grosicki na boisku przebywał przez 74 minuty.

Bartosz Zimkowski
Kamil Grosicki w barwach Hull City Reuters / Ed Sykes / Na zdjęciu: Kamil Grosicki w barwach Hull City

Po serii słabszych spotkań Hull City tuż przed przerwą na mecze reprezentacji narodowych rozgromiło Birmingham City aż 6:1. Tygrysy były bardzo bliskie pójście za ciosem w sobotę, gdy do 96. minuty prowadziły z Norwich City 1:0. Ostatecznie straciły gola w ostatnich sekundach.

Kamil Grosicki grał przez 74 minuty, ale nie było to najlepszy mecz w jego wykonaniu. Na dodatek Hull od 57. minuty grało w osłabieniu po tym jak David Meyler dostał czerwoną kartkę. W tabeli Tygrysy zajmują piętnastą pozycję mając 13 punktów na koncie.

76 minut w barwach Queens Park Rangers rozegrał Paweł Wszołek, a londyńczycy zremisowali z Sunderlandem 1:1. Natomiast pełne spotkanie dla Ipswich Town zanotował Bartosz Białkowski. Jego drużyna przegrała na wyjeździe z Sheffield United 0:1.

Z kolei cały mecz na ławce rezerwowych przesiedział Mateusz Klich. Leeds United przegrało z Reading 0:1. W Wolverhampton Wanderers na trybunach wylądował Michał Żyro.