Prawdziwy popis! Zobacz fantastyczną bramkę Grosickiego

Sheffield United pokonało Hull City 4:1, ale - na pocieszenie dla gości - najładniejszą bramkę zdobył Kamil Grosicki. Polak strzelał z odległości 30 metrów.

Dominika Pawlik
Kamil Grosicki (w środku) Reuters / Kacper Pempel / Na zdjęciu: Kamil Grosicki (w środku)
Gdyby nie wysoka porażka z Sheffield United, to piękna bramka zdobyta przez Kamila Grosickiego cieszyłaby znacznie bardziej. Hull City zostało rozbite praktycznie przez jednego zawodnika. Leon Clarke czterokrotnie w drugiej połowie pokonał bramkarza przeciwników i zapewnił swojej drużynie komplet punktów.

Kamil Grosicki występował od pierwszej minuty. Po tym, jak w poprzedniej kolejce wszedł z ławki i wpisał się na listę strzelców, trener Leonid Słucki postanowił zaufać Polakowi.

W 29. minucie Grosicki zdecydował się na strzał z 30 metrów. Bramkarz gospodarzy nie miał szans na obronę. Po tym, jak piłka znalazła się w siatce, Polak wskazał dłońmi uszy, sugerując, że nie słyszy krytyków. Następnie zaprezentował cieszynkę w stylu Cristiano Ronaldo. Zobacz fantastyczne uderzenie "Grosika".

To piąte trafienie Grosickiego w tym sezonie w Championship (II liga angielska). O ile coraz wyższa forma Polaka może cieszyć, tak w Hull City nie ma powodów do optymizmu. Zespół spadł na 20. miejsce, a w ostatnich pięciu meczach zdobył tylko cztery punkty.

Czy Grosicki powinien zimą odejść z Hull City?