Łukasz Teodorczyk w roli dziennikarza

Łukasz Teodorczyk, znany ze swojej niechęci do dziennikarzy, tym razem postanowił sprawdzić, jak to jest znaleźć się po drugiej stronie barykady. Wyrwał mikrofon reporterowi telewizji i zrobił wywiad z kolegą z drużyny.

Marek Wawrzynowski
Łukasz Teodorczyk Getty Images / Dean Mouhtaropoulos / Na zdjęciu: Łukasz Teodorczyk
Polski napastnik przerwał pomeczowy wywiad z Leandro Dedonckerem, swoim kolegą z drużyny RSC Anderlecht. Dziennikarze "La Dernier Heure" piszą, że to surrealistyczna scena, bo Łukasz Teodorczyk jest znany z nienawiści do dziennikarzy.

Tymczasem sam postanowił wcielić się w rolę telewizyjnego reportera.

Po meczu z Celtikiem Glasgow w Lidze Mistrzów (Belgowie wygrali 1:0), wyrwał dziennikarzowi mikrofon, przerwał koledze w połowie zdania i zaczął zadawać mu pytania.

Teoorczyk: - Co powiesz o meczu, jaka jest twoja opinia?

Dedoncker: - Szkoda, że przegraliśmy w pierwszym meczu 0:3 (przez to Anderlecht odpadł z dalszej rywalizacji a Celtic zagra w Lidze Europy - red.)