Wielka radość Kamila Grosickiego po zwycięstwie: Wróciłem!

Kamil Grosicki i jego Hull City zwyciężyło 3:2 z Brentford. Polak popisał się golem, to jego szósta zdobycz w tym sezonie. Po meczu nie krył zadowolenia.

Dominika Pawlik
Kamil Grosicki w barwach Hull City Getty Images / Nigel Roddis / Na zdjęciu: Kamil Grosicki w barwach Hull City
Kamil Grosicki pojawił się w podstawowym składzie w spotkaniu pomiędzy Hull City a Brentford FC. W trzech ostatnich meczach był tylko zmiennikiem, ale pokazał, że Nigel Adkins może mu zaufać.

Polak trafił do siatki w 53. minucie, dzięki czemu Hull City wyrównało. Ostatecznie "Tygrysy" wygrały 3:2, ale do samego końca nie brakowało emocji.

Grosicki na boisku był przez 90 minut, a bramka, którą zdobył, była szóstą w tym sezonie The Championship. Dzięki tej wygranej Hull ma już 22 punkty na koncie i zajmuje 18. miejsce w tabeli.

Polski zawodnik po takim występie nie krył zadowolenia. Na Twitterze zamieścił zdjęcie z meczu i podpisał je: "Wróciłem! Dobra robota panowie!".

Poprzedni trener Hull City, Leonid Słucki, posadził Polaka na ławce, bo uważał, że ten nie przykłada się do treningów. Nowy szkoleniowiec był jednak nową szansą dla Grosickiego, który już po pierwszym treningu zamieścił pozytywny wpis: "Wrócił uśmiech. I to jest najważniejsze".

Wygrana z Brentford jest o tyle ważna dla Hull, że zespół ucieka od strefy spadkowej. Po siedmiu meczach bez zwycięstwa, w końcu poczuł jego smak.

Czy Kamil Grosicki powinien zimą opuścić Hull City?