Śląsk pokonał Jagiellonię (wynik)

Śląsk Wrocław pokonał na własnym stadionie Jagiellonię Białystok 2:0. Prowadzenie dla zespołu Ryszarda Tarasiewicza uzyskał w 28 minucie Vuk Sotirović. W 86 minucie swojego pierwszego gola w ekstraklasie uzyskał Kamil Biliński, który wykorzystał błąd bramkarza gości - Piotra Lecha.

Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 2:0 (1:0)

1:0 - Sotirović 28'

2:0 - Biliński 86'

Śląsk Wrocław: W.Kaczmarek - Wołczek, Celeban, Fojut, Pawelec, M.Gancarczyk, Łukasiewicz, Ulatowski, Dudek, J.Gancarczyk, Sotirović (74' Biliński).

Jagiellonia Białystok: Lech - Alexis, Skerla, (85' Fidziukiewicz), Stano, Król, Bruno, Hermes, Zawistowski (46' Kojasević), Jarecki, Frankowski, Grosicki (78' Twardowski).

Żółte kartki: Łukasiewicz, Sotirović, J.Gancarczyk (Śląsk) oraz Jarecki, Alexis, Stano, Lech (Jagiellonia).

Sędzia: Dawid Piasecki (Słupsk).

Widzów: 8 000.