Premier League: Grzegorz Krychowiak znów na boisku. Tylko 21 minut w Boxing Day

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Lynne Cameron / Na zdjęciu: Cuco Martina (z lewej), Grzegorz Krychowiak (z prawej)

Grzegorz Krychowiak zagrał 21 minut w 20. kolejce Premier League. West Bromwich Albion znów nie wygrało i tylko zremisowało z Evertonem (0:0). Niespodzianką zakończył się pojedynek Manchesteru United z Burnley (2:2).

[tag=636]

West Bromwich Albion[/tag] znów nie wygrało. The Baggies na zwycięstwo czekają od... sierpnia. Nie udało się pokonać Evertonu, a tym razem spotkanie na ławce rezerwowych rozpoczął Grzegorz Krychowiak. Polski pomocnik przed kilkoma dniami nie zmieścił się nawet w meczowej kadrze w starciu ze Stoke. Tym razem Alan Pardew posadził go wśród rezerwowych i rzucił do boju w 69. minucie. Krychowiak nie odmienił jednak losów spotkania, które zakończyło się bezbramkowym remisem. WBA wciąż jest przedostatnie w tabeli i ma 15 punktów w dorobku (trzy straty do bezpiecznej strefy).

Niespodzianką zakończył się mecz na Old Trafford. Manchester United przegrywał po pierwszej połowie z Burnley 0:2. Już w trzecie minucie po zamieszaniu w polu karnym Ashley Barnes z czterech metrów wpakował piłkę do siatki. Później fantastycznym strzałem z 25 metrów z rzutu wolnego popisał się Steven Defour. Man Utd grał słabo i Jose Mourinho w przerwie dokonał dwóch zmian. Z boiska zszedł Zlatan Ibrahimović i zastąpił go Jesse Lingard, który w 53. minucie zdobył kontaktową bramkę. Ten sam zawodnik tuż przed końcem meczu uratował remis dla MU, chociaż dla Jose Mourinho i tak nie jest to dobry wynik.

Aż sześć bramek zobaczyli kibice w starciu Bournemouth - West Ham United. Całe spotkanie na ławce rezerwowych Wisienek spędził Artur Boruc, a pojedynek zakończył się remisem 3:3. Dwa trafienia dla Młotów zanotował Marko Arnautović.

Wyniki 20. kolejki Premier League:

AFC Bournemouth - West Ham United 3:3 (1:1) 0:1 - James Collins 7' 1:1 - Dan Gosling 29' 2:1 - Nathan Ake 57' 2:2 - Marko Arnautović 81' 2:3 - Marko Arnautović 89' 3:3 - Callum Wilson 90+2'

Huddersfield Town - Stoke City 1:1 (1:0) 1:0 - Thomas Ince 10' 1:1 - Ramadan Sobhi 69'

Manchester United - Burnley 2:2 (0:2) 0:1 - Ashley Barnes 3' 0:2 - Steven Defour 36' 1:2 - Jesse Lingard 53' 2:2 - Jesse Lingard 90+1'

Watford - Leicester City 2:1 (1:1) 0:1 - Riyad Mahrez 37' 1:1 - Molla Wague 45' 2:1 - Kasper Schmeichel (sam.) 65'

[b]West Bromwich Albion - Everton 0:0 ZOBACZ WIDEO Juventus lepszy od Romy, Szczęsny uratował mistrza przed stratą punktów [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS 1] [color=#000000]