Świetny mecz Marcina Budzińskiego. Gol i asysta Polaka

Marcin Budziński zanotował świetny mecz. Piłkarz Melbourne City w wygranym 2:1 spotkaniu z Brisbane Roar strzelił gola oraz zaliczył asystę.

Łukasz Witczyk
Marcin Budziński Materiały prasowe / Melbourne City / Na zdjęciu: Marcin Budziński
We wrześniu Marcin Budziński podpisał kontrakt z Melbourne City i szybko wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie. W ostatnich tygodniach Polak imponuje formą. W meczu przeciwko Brisbane Roar był bohaterem swojego zespołu.

Od 14. minuty Melbourne City przegrywało po golu Massimo Maccarone, ale po chwili Budziński doprowadził do wyrównania. Z kolei w 66. minucie Polak precyzyjnie dograł w kierunku Stefana Mauka, a ten przechylił szalę zwycięstwa na stronę gości.

Był to trzynasty mecz polskiego piłkarza w barwach Melbourne City. 27-latek strzelił w nich pięć bramek oraz zanotował jedną asystę.

Brisbane Roar - Melbourne City 1:2 (1:1)
1:0 - Massimo Maccarone 14'
1:1 - Marcin Budziński 19'
1:2 - Stefan Mauk 66'