Irlandzki piłkarz zaatakowany w barze na Majorce

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Mike Hewitt / Staff / Na zdjęciu: Ciaran Clark (z prawej)
Getty Images / Mike Hewitt / Staff / Na zdjęciu: Ciaran Clark (z prawej)
zdjęcie autora artykułu

Obrońca Newcastle United Ciaran Clark został zaatakowany w barze, a informację potwierdziła hiszpańska policja. Piłkarz został zabrany do szpitala.

W tym artykule dowiesz się o:

Do zdarzenia doszło około godziny 2:00 czasu miejscowego w niedzielę w Crystal's Bar w Punta Ballena w wypoczynkowej miejscowości Magaluf na Majorce. Piłkarz Ciaran Clark wdał się w konflikt z ponad 30-letnim Brytyjczykiem. Kłótnia wybuchła na parkiecie, doszło do bijatyki.

28-letni piłkarz doznał skaleczeń i nabawił się siniaków na twarzy. Został przewieziony do szpitala Son Espases w Palma (główny ośrodek na Majorce). Nie wiadomo czy został już wypisany.

Podejrzany został oskarżony o pobicie i został już zwolniony z aresztu.

Ciaran Clark to środkowy obrońca, reprezentant Irlandii i zawodnik Newcastle United, a wcześniej grał w Aston Villi. W ostatnim sezonie wystąpił w 20 meczach Premier League, zaliczył dwie bramki i jedną asystę.

ZOBACZ WIDEO Mundial 2018. Gmoch wskazał, co powinien zrobić Nawałka. "Ta drużyna musi się zmienić"

Źródło artykułu:
Komentarze (4)
avatar
stalowy paprykarz
21.06.2018
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Środkowy obrońca i dal się pobić? Piłkarzyki to jednak cieniasy. :)  
avatar
mrfreeze
21.06.2018
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Magaluf. Jedna wielka alko-narko-disco-ruchalnia. Brytole zachowują się jak zwierzęta. Do tego skandynawowie i mamy obraz zezwierzęcenia społeczeństwa. To trzeba zobaczyć na własne oczy.  
avatar
yes
21.06.2018
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
"...wdał się w konflikt z ponad 30-letnim Brytyjczykiem" - aby można było porównać wiek obu z parkietu: Ciaran Clark; data urodzenia 1989-09-26 (28 lat)