Jest film z pierwszym golem Cristiano Ronaldo (wideo)

Kibice Juventusu Turyn po raz pierwszy mogli zobaczyć na żywo Cristiano Ronaldo w koszulce ich ukochanego klubu. I chociaż to był to tylko towarzyski mecz to i tak Portugalczyk zebrał burzę braw za strzelenie gola.

Bartosz Zimkowski
Cristiano Ronaldo Getty Images / Marco Luzzani / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo wystąpił od pierwszej minuty w towarzyskim meczu z drużyną U-19 Juventusu. To spotkanie, które od wielu lat rozgrywane jest przed rozpoczęciem sezonu. Już w ósmej minucie CR7 znalazł się sam na sam z bramkarzem i ze stoickim spokojem wykorzystał okazję. To był pierwszy gol w barwach Juve, ale póki co jeszcze w nieoficjalnym meczu.

Gol Ronaldo:

Warto dodać, że mecz został przerwany po tym jak fani Juventusu Turyn wbiegli na murawę i chcieli zrobić sobie zdjęcie ze swoim nowym idolem.

Ostatecznie Juventus Turyn wygrał 5:0, a mecz między słupkami rozpoczął Wojciech Szczęsny. Polak będzie "jedynką" na ten sezon.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Ronaldo strzeli przynajmniej 25 bramek w Serie A?