II liga gr. zachodnia: Chemik Police wygrywa we Wrocławiu

W środowe popołudnie we Wrocławiu piłkarze Gawina/Ślęzy i Chemika Police rozegrali zaległe spotkanie z 20. kolejki gr. zachodniej II ligi. Lepsi okazali się goście z północy Polski, którzy zwyciężyli po bramce Marka Sajewicza.

Adrian Dudkiewicz

Zdaniem szkoleniowca Chemika, ostatnia drużyna w tabeli mogła wygrać znacznie wyżej. Jedyną bramką w tym spotkaniu w 35. minucie zdobył Marek Sajewicz, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem Ślęzy. Wcześniej Chemicy również mieli kilka okazji na strzelenie bramki. - Po meczu mogę powiedzieć, że 1:0 to najniższy wymiar. Do przerwy mieliśmy sporo akcji, mogliśmy prowadzić dwoma lub trzema bramkami. Były akcje sam na sam, była poprzeczka. Jedną z akcji sam na sam w 35 minucie wykończył Marek Sajewicz - dodał Czerniawski na oficjalnej stronie klubu.

Gawin/Ślęza Wrocław - Chemik Police 0:1 (0:1)
0:1 - Sajewicz 35'

Skład Chemika:

Chemik: Ochal - Janicki, Michał Szałek, Brzeziński, Stefaniak (72' Jóźwiak), Mateusz Szałek, Brzeziński, Krzyżanowski, Pachulski (52' Jakuszczonek), Jarymowicz, Sajewicz, Ciołek (80' Wydurski).

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!