Ireneusz Mamrot: Wyciągnę konsekwencje

Ireneusz Mamrot, trener Jagiellonii Białystok, zapowiada interwencję w sprawie zachowania Novikovasa i Bezjaka podczas meczu z Wisłą Płock (1:1).

Maciej Siemiątkowski
Ireneusz Mamrot Agencja Gazeta / Jakub Porzycki / Na zdjęciu: Ireneusz Mamrot
W trakcie spotkania Jagiellonii Białystok z Wisłą Płock (1:1) doszło do sprzeczki między Arvydasem Novikovasem i Romanem Bezjakiem. Ostatecznie do piłki podszedł Litwin, który nie wykorzystał okazji. - Wyciągnę konsekwencje. To nie jest podwórko - przyznał trener Ireneusz Mamrot. Więcej o tej sytuacji TUTAJ.

- Wyjeżdżamy z poczuciem niedosytu. Pierwsza połowa nie była najlepsza w naszym wykonaniu. Po przerwie posiadaliśmy piłkę, kreowaliśmy akcje. W końcówce mieliśmy dobre sytuacje - mówił Mamrot.

Szczególnie duży niedosyt pozostawił po sobie Patryk Klimala. Zawodnik w końcówce meczu stanął przed bardzo dobrą szansą, ale nie wykończył odpowiednio akcji. - Mam nadzieje że Patryk wyciągnie wnioski. Zespół jest najważniejszy i wtedy zabrakło dogrania do kolegi - powiedział trener wicemistrzów Polski.

Więcej radości panuje w obozie Nafciarzy. - Z przebiegu meczu trzeba docenić ten punkt. Zagraliśmy z zespołem bardzo dobrym, który szybko operuje piłką. Jeśli chodzi o utrzymanie piłki, nie byliśmy tak konkretni jak tydzień temu w Warszawie - stwierdził trener Wisły, Dariusz Dźwigała.

Czy Novikovas i Bezjak powinni zostać ukarani przez trenera?