Liga Narodów. Andre Silva po meczu Polska - Portugalia: Strata gola nas zmotywowała

- Jestem pewny siebie i bardzo szczęśliwy ze swojej formy, również dzięki moim kolegom - powiedział portugalski napastnik Andre Silva po meczu z Polską (3:2). To on w pierwszej połowie zdobył gola wyrównującego.

Kuba Cimoszko
Andre Silva i Jan Bednarek Newspix / JAKUB ZIEMIANIN/ 400mm.p / Na zdjęciu: Andre Silva i Jan Bednarek
Reprezentacja Portugalii wygrała z Polską 3:2 (2:1) w meczu grupowym Ligi Narodów UEFA, który rozegrano w Chorzowie. To Biało-Czerwoni otworzyli wynik czwartkowego pojedynku, ale później dominowali rywale. - Bramka na 1:0 nas zmotywowała - stwierdził po spotkaniu Andre Silva.

To właśnie napastnik Sevilli wyrównał rezultat, pokonując Łukasza Fabiańskiego w 31. minucie. Był to jego kolejny gol w ostatnim czasie. - Jestem pewny siebie i bardzo szczęśliwy ze swojej formy, również dzięki moim kolegom - powiedział.

Dzięki wygranej z Polską, Portugalczycy są coraz bliżej awansu do Final Four rozgrywek. - To wynik naszej pracy, jakości oraz zasługa trenera, który oczekuje bardzo płynnej gry. Cieszy, że wszystko idzie dobrze - zakończył.