Gol Krystiana Bielika. Polak pewnym punktem Charltonu

Krystian Bielik zdobył swoją drugą bramkę dla Charltonu Athletic w tym sezonie. 20-letni zawodnik pokonał bramkarza FC Walsall.

Michał Jankowski
Krystian Bielik Newspix / Łukasz Grochala/Cyfrasport / Na zdjęciu: Krystian Bielik
Krystian Bielik do siatki FC Walsall trafił w 51. minucie meczu i ustalił jego wynik. Charlton Athletic wygrał 2:0. 20-letni zawodnik na boisku spędził 90 minut.

Bielik jest zawodnikiem Arsenalu, ale Kanonierzy regularnie wypożyczają go do niższych lig. W zeszłym sezonie występował właśnie w FC Walsall. Obecnie gra dla Charltonu. W tym sezonie pojawił się na boisku w dziewięciu spotkaniach. Osiem z nich rozpoczynał w wyjściowym składzie, a siedem rozegrał w pełnym wymiarze czasowym. Trafienie z FC Walsall było drugim w tym sezonie.

Charlton Athletic występuje w League One (trzeci poziom rozgrywkowy). Obecnie zajmuje szóste miejsce w tabeli. W 17 kolejkach zgromadził 28 punktów.

FC Walsall - Charlton Athletic 0:2 (0:1)
0:1 - Lyle Taylor (k.) 6'
0:2 - Krystian Bielik 51'

Czy Krystian Bielik zdoła kiedyś przebić się do składu Arsenalu?