KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Sondaż dla WP: Polacy tracą zaufanie do Brzęczka. Wolą jego dymisję od pozostania

W badaniu przeprowadzonym dla Wirtualnej Polski na panelu Ariadna ankietowani odpowiadali na pytania dotyczące selekcjonera reprezentacji Polski, Jerzego Brzęczka.

Dawid Borek
Dawid Borek
Jerzy Brzęczek Newspix / PIOTR KUCZA/FOTOPYK / Na zdjęciu: Jerzy Brzęczek
Jerzy Brzęczek został selekcjonerem reprezentacji Polski 12 lipca, zastępując na stanowisku Adama Nawałkę. Pod jego wodzą Biało-Czerwoni nie wygrali jeszcze ani jednego meczu. Przegrali za to trzy spotkania (z Czechami 0:1, z Portugalią 2:3, z Włochami 0:1), dwa zremisowali (z Włochami 1:1, z Irlandią 0:0).

Jak wynika z sondażu, który został przeprowadzony dla WP na panelu Ariadna (w dniach 16 - 19 listopada 2018 r.), praca Jerzego Brzęczka wywołuje w Polakach mieszane odczucia.

Na pytanie: "Jak ogólnie oceniasz Jerzego Brzęczka w roli trenera polskiej reprezentacji piłki nożnej?" 40 proc. ankietowanych odpowiedziało "raczej negatywnie" lub "zdecydowanie negatywnie", za to 17 proc. oceniło selekcjonera "raczej pozytywnie" lub "zdecydowanie pozytywnie". Pozostali respondenci - aż 43 proc. - wybrali opcję "trudno powiedzieć".
Wirtualna Polska Wirtualna Polska
Polacy, po pięciu meczach reprezentacji Polski bez zwycięstwa, zaczynają tracić zaufanie do Brzęczka. Niestety dla selekcjonera, większa grupa opowiada się za jego dymisją, aniżeli za pozostaniem na stanowisku. Na pytanie: "Czy według Ciebie Jerzy Brzęczek powinien nadal pełnić funkcję trenera polskiej reprezentacji piłki nożnej?" 35 proc. ankietowanych odpowiedziało "raczej nie" lub "zdecydowanie nie", a 24 proc. wybrało odpowiedź "raczej tak" lub "zdecydowanie tak". Pozostali respondenci - 41 proc. - zdecydowali się na opcję "trudno powiedzieć".
Wirtualna Polska Wirtualna Polska
Kolejnym sprawdzianem Jerzego Brzęczka i reprezentacji Polski będzie wyjazdowe spotkanie z Portugalią. Początek wtorkowego meczu w ramach Ligi Narodów zaplanowano na godzinę 20:45. ZOBACZ WIDEO "Piłka z góry". Eksperci nie mają wątpliwości. On zawodzi najbardziej w kadrze Brzęczka
Czy Brzęczek powinien stracić posadę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (10)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×