Bramka Bartosza Kapustki. Bardzo dobry mecz Polaka

Bartosz Kapustka rozegrał świetny mecz przeciwko Lommel SK. Młodzieżowy reprezentant Polski zdobył bramkę oraz miał udział przy jeszcze jednym trafieniu OH Leuven.

Michał Jankowski
Bartosz Kapustka Getty Images / Thomas Niedermueller/Bongarts / Na zdjęciu: Bartosz Kapustka
OH Leuven pokonał Lommel SK 3:1. Bartosz Kapustka na boisku spędził 90 minut. Polak zdobył pierwszą bramkę w tym spotkaniu. W 26. minucie zbiegł z piłką w okolice linii pola karnego i oddał strzał, który zaskoczył bramkarza rywali.

Kwadrans później Kapustka zobaczył żółtą kartkę, a w drugiej połowie miał udział przy drugim trafieniu OH Leuven.

22-letni zawodnik do belgijskiego klubu wypożyczony jest z Leicester. W tym sezonie wystąpił w dziewięciu meczach. Zdobył w nich trzy bramki.

OH Leuven zajmuje szóste miejsce w drugiej lidze belgijskiej. W 16 meczach zdobył 18 punktów.

Czy Bartosz Kapustka zdoła w przyszłości przebić się do składu Leicester?