Radoslav Latal ponownie w Lotto Ekstraklasie? Śląsk Wrocław zainteresowany umową z trenerem

Radoslav Latal 31 grudnia kończy pracę w Spartaku Trnawa. Zdaniem słowackich mediów, Czech jest jednym z kandydatów do objęcia funkcji trenera Śląska Wrocław.

Michał Piegza
Michał Piegza
Radoslav Latal Getty Images / Leszek Szymański / Na zdjęciu: Radoslav Latal
Czeski trener Radoslav Latal ponownie będzie pracował w Lotto Ekstraklasie? Zdaniem słowackiego portalu sport.aktuality.sk podpisaniem umowy ze szkoleniowcem zainteresowani są działacze Śląska Wrocław.

Pod koniec rundy jesiennej doszło do roszady na stanowisku trenera zespołu z Dolnego Śląska. Drużyny nie prowadzi już Tadeusz Pawłowski, a tymczasowo zespół przejął dotychczasowy drugi trener Paweł Barylski.

Latal z końcem roku kończy pracę w drużynie mistrza Słowacji Spartaku Trnava. Przypomnijmy, że latem klub w eliminacjach do Ligi Mistrzów wyeliminował Legię Warszawa. Dla Czecha byłby to powrót do Lotto Ekstraklasy po dwóch latach. Szkoleniowiec dwukrotnie podejmował pracę w Piaście Gliwice. W 2016 roku poprowadził klub z Górnego Śląska do wicemistrzostwa Polski. Później pracował w Dynamie Brześć, a od 1 lipca podpisał umowę z mistrzem Słowacji. Po rundzie jesiennej Spartak w Fortuna Lidze jest 8.

Po 20. kolejce Śląsk Wrocław plasuje się tuż nad strefą spadkową, nad 15. Górnikiem Zabrze ma zaledwie punkt przewagi.

ZOBACZ WIDEO Show Milika! Napoli wyszarpało zwycięstwo w końcówce spotkania [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Radoslav Latal zostanie trenerem Śląska Wrocław?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×