II liga: zmiany kadrowe w Radomiaku. Odejdzie czterech zawodników

Piłkarze lidera II ligi Radomiaka Radom wznowili treningi. W zespole zimą dojdzie do kilku zmian kadrowych. Drużynę już opuściło dwóch zawodników, dwaj kolejni mogą to uczynić wkrótce.

Michał Piegza
Michał Piegza
piłkarze Radomiaka Radom Newspix / Aleksandra Krzemińska / Na zdjęciu: piłkarze Radomiaka Radom
Po rundzie jesiennej Radomiak Radom jest liderem II ligi. Cel dla piłkarzy jest jasny: awans do Fortuna I ligi. Piłkarze Dariusza Banasika wrócili do zajęć. Na pierwszym treningu zabrakło kilku zawodników. Leandro Rossi oraz Bruno Luz wkrótce dołączą do zespołu. Piłkarze nie wrócili jeszcze do Polski z urlopów.

Z drużyną trenują Peter Mazan oraz Dawid Jabłoński, którzy ostatnio leczyli kontuzje. Wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów otrzymali Łukasz Pietroń, Mateusz Zając (trenuje z zespołem) Karol Hodowany i Simon Colina Domingues. Dwaj ostatni wiosną na pewno nie będą piłkarzami Radomiaka.
W najbliższych dniach zawodników czekają testy wydolnościowe i siłowe. 8 lutego zespół wylatuje na zgrupowanie na Cypr, gdzie w planie ma trzy gry kontrolne. Natomiast po powrocie do kraju Radomiak m.in. zagra z rezerwami Legii Warszawa.

ZOBACZ WIDEO Sławomir Peszko nie rusza się z Gdańska. "Ma umowę na sześć i pół roku"


Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Raomiak Radom awansuje do Fortuna I ligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×