Niesmaczne zachowanie sfrustrowanego Gonzalo Higuaina. Nie spodobało się kibicom

Gonzalo Higuain znalazł się pod ostrzałem fanów. Piłkarz Chelsea został przyłapany na nagraniu, jak splunął na poręcz, schodząc tunelem na boisko.

Dominika Pawlik
Gonzalo Higuain Getty Images / Clive Rose / Gonzalo Higuain
Tunnel Cam to jedna z atrakcji, którą Manchester City serwuje kibicom podczas meczów domowych klubu. Piłkarze i inne osoby, które tunelem wędrują w stronę boiska, zapominają o obecności kamery i często można wyciągnąć ciekawe smaczki z oglądania takiego nagrania.

Tak było i tym razem, kiedy w Manchesterze gościł zespół Chelsea. Kamera przyłapała Gonzalo Higuaina, który wyraźnie sfrustrowany podążał za kolegami i splunął na poręcz zamocowaną przy schodach. Takie zachowanie zdecydowanie nie spodobało się kibicom. Na wideo można to zobaczyć od 15:50.

Pozytywniejszym wydarzeniem było to, co powiedziała klubowa maskotka, a raczej człowiek ukrywający się w stroju maskotki. Rzucił do Sergio Aguero: "Zdobądź dziś hattricka, kolego". Co ciekawe, tak właśnie się stało.

Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem gospodarzy. Manchester City wygrał 6:0. Wynik otworzył Sterling już w czwartej minucie. Później rezultat podwyższył Aguero, trafiając do bramki rywali z dwóch metrów, a sześć minut później zanotował kolejnego gola.

Ilkay Gundogan zdobył czwartą bramkę, a potem wspomnianego hattricka zdobył Aguero. Rywali dobił Sterling, przez co Chelsea w niezbyt dobrych nastrojach opuściła Manchester.