Gol Łukasza Cieślewicza w II lidze duńskiej

W bieżącym sezonie Łukasz Cieślewicz strzelił dla rezerw Br?ndby Kopenhaga 8 bramek w rozgrywkach III ligi duńskiej gr. wschodnia. Jednak trener I zespołu, Tom K?hlert, nie zaczął stawiać na napastnika z Polski. Z tego powodu zawodnik zdecydował się przenieść do innego klubu.

Wojciech Święch

Nasz rodak został do końca rundy wiosennej wypożyczony do drużyny z "zaplecza" ekstraklasy. Cieślewicz trafił do Hvidovre IF. Klub ten walczy o uniknięcie degradacji z II ligi duńskiej.

W niedzielne popołudnie w ramach 17. kolejki zespół Polaka przed własną publicznością podjął FC Fredericia. Już w 10. minucie przyjezdni objęli prowadzenie po strzale Jensa D. Kristiansena. Jeszcze przed przerwą drużyna Hvidovre IF doprowadziła do wyrównania. Futbolówkę w siatce w 37. minucie umieścił Cieślewicz. Było to jego pierwszw trafienie w barwach klubu z regionu Hovedstaden.

Po przerwie kibice zgromadzeni na trybunach nie zobaczyli już więcej bramek. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Hvidovre IF - FC Fredericia 1:1 (1:1)
0:1 - Kristiansen 10'
1:1 - Cieślewicz 37'