Lotto Ekstraklasa. Multum absencji w składzie Lecha Poznań. Nagromadzenie kartek i kontuzji

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / Adam Jastrzebowski  / Na zdjęciu: piłkarze Lecha Poznań
Newspix / Adam Jastrzebowski / Na zdjęciu: piłkarze Lecha Poznań
zdjęcie autora artykułu

Nagromadzenie kartek i kontuzji może sprawić, że w meczu z KGHM Zagłębiem Lubin Lech Poznań będzie niesamowicie osłabiony. Absencje dotyczą kilku kluczowych piłkarzy.

Rafał Janicki, Maciej Makuszewski i Robert Gumny - ci zawodnicy w starciu z Pogonią Szczecin (1:1) otrzymali żółte kartki i dla każdego z nich było to czwarte napomnienie, które wiąże się z przymusową pauzą. Przypadnie ona właśnie na najbliższą potyczkę z Miedziowymi (w sobotę o godz. 18.00).

"Kolejorz" odwołuje się jeszcze od "żółtka" dla Gumnego, bo jak pokazały telewizyjne powtórki, obrońca nie próbował wymusić jedenastki (za to go ukarano), a faktycznie był przytrzymywany przez rywala.

->Robert Gumny u progu wielkiego transferu. Lech Poznań liczy na duży zarobek

Oprócz pauz kartkowych, kilku zawodników Lecha boryka się z urazami. Pod znakiem zapytania stoi występ Christiana Gytkjaera (kłopoty z palcem stopy) oraz Darko Jevticia (dolegliwości mięśniowe).

Kontuzjowani od dłuższego czasu są ponadto Juliusz Letniowski i Tomasz Cywka, a przed meczem z Pogonią nie w pełni sił był również Nikola Vujadinović, który przy nieobecności Janickiego może być w sobotę niezbędny. ->Izabella Łukomska-Pyżalska poza strukturami KS Warta Poznań. To definitywne rozstanie z klubem

ZOBACZ WIDEO The Championship: Awantura po golu Klicha! Gest fair play drużyny Polaka [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Źródło artykułu:
Czy żółta kartka dla Roberta Gumnego powinna zostać anulowana?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)