Ligue 1: AS Monaco wciąż niepewne utrzymania. Drużyna Kamila Glika uratowała remis

Podział punktów w zaległym meczu 34. kolejki Ligue 1. Stade Rennais zremisowało na własnym stadionie z AS Monaco Kamila Glika 2:2.

Szymon Mierzyński
 Ramy Bensebaini i Djibril Sidibe Newspix / Vincent Michel/Icon Sport / Na zdjęciu: Ramy Bensebaini i Djibril Sidibe
Gospodarze zaliczyli piorunujący początek i po dublecie Adriena Hunou prowadzili 2:0 po zaledwie 9 minutach.

Drużyna Leonardo Jardima przebudziła się dopiero po przerwie i w jej szeregach skutecznym egzekutorem okazał się Radamel Falcao, który także zdobył dwie bramki.

->Klęska Paris Saint-Germain w Pucharze Francji! Trofeum dla Stade Rennais

Remis na Roazhon Park niewiele zmienił w sytuacji zdobywcy Pucharu Francji (w sobotę podopieczni Juliena Stephana pokonali w finale po rzutach karnych Paris Saint-Germain), Monaco natomiast wciąż nie może być pewne utrzymania. Teraz zajmuje przedostatnie bezpieczne miejsce i ma 33 pkt. - o cztery więcej niż SM Caen.

Kamil Glik tym razem nie wystąpił, nie było go nawet w osiemnastce meczowej.

->Skandaliczne zachowanie Neymara. Gwiazdor PSG uderzył kibica w twarz

Stade Rennais - AS Monaco 2:2 (2:0) 1:0 - Adrien Hunou 3' 2:0 - Adrien Hunou 9' 2:1 - Radamel Falcao 69' 2:2 - Radamel Falcao 75'